Maszyny uprawowe

Home Maszyny rolnicze Maszyny uprawowe

Maszyny uprawowe

Największą wartością gospodarstw rolnych jest gleba, która determinuje wielkość zbieranych każdego roku plonów. Wspomaganie jej w osiąganiu optymalnych warunków do uprawy przełoży się na wielkość zbiorów, a tym samym na zwiększenie dochodów gospodarstw rolnych. Dlatego warto korzystać z maszyn uprawowych, które pomogą lepiej wykorzystać potencjał gleby pomiędzy kolejnymi okresami siania i zbiorów.

Maszyny uprawowe dostępne w naszej ofercie to wyselekcjonowany sprzęt od doświadczonych producentów, który sprawdzi się podczas pracy w najtrudniejszych warunkach. Dostępne są między innymi kultywatory
ścierniskowe oraz kultywatory uprawowe, glebogryzarki oraz glebogryzarki Rotalabour produkowane przez markę New Holland. Ponadto oferujemy szeroki wybór maszyn do upraw przedsiewnych, maszyn do upraw pasowych oraz pługów.

 

Jedną z ważniejszych funkcji podczas uprawy pól spełniają kultywatory, które mają za zadanie spulchniać glebę bez jej odwracania. Kultywatory możemy podzielić na:
• Kultywatory ścierniskowe
• Kultywatory uprawowe

 

Kultywatory ścierniskowe New Holland pomogą w lepszym zagospodarowaniu odpadów po zbiorach, np. słomy i resztek roślinnych. Dzięki swojemu działaniu wpływają na ich szybszy rozkład i uwalnianie składników odżywczych do gleby. Dodatkowo kultywator ścierniskowy wpływa pozytywnie na walkę z chwastami, pomaga w przygotowaniu podłoża siewnego oraz usuwa koleiny, powstałe w wyniku pracy innych maszyn rolniczych.

 

W naszej ofercie możesz także znaleźć modele kultywatorów uprawowych New Holland, które pozwalają na precyzyjne ustawienie głębokości roboczej maszyny. Kultywatory te różnią się od siebie również zastosowaną konfiguracją zębów, a klienci mogą indywidualnie wybrać wielkość maszyn dostosowaną do ich potrzeb.

 

Dostępne glebogryzarki New Holland to maszyny najwyższej jakości, które będą doskonałe do szybkiego przygotowania ziemi pod uprawę. Dzięki nim sprawnie przekopiesz, spulchnisz i napowietrzysz glebę przed uprawą. Oferowana glebogryzarka New Holland Rotalabour sprawdzi się nawet podczas pracy z mocno zmarzniętą glebą.

 

Inne maszyny uprawowe, które sprawdzają się w codziennej pracy gospodarstwa rolnego to m.in. brony, które są wykorzystywane do spulchniania i rozdrabniania gleby oraz walki z chwastami. W naszej ofercie możesz znaleźć brony talerzowe oraz zębowo – obrotowe. Uprawa gleby nie może odbywać się także bez wałów uprawowych, które odpowiadają za wyrównywanie pól i rozbijanie większych brył, dzięki czemu wspomagają lepszy kontakt nasion z glebą.

 

W gospodarstwie rolnym przydatną maszyną będzie także agregat uprawowy, który jest wszechstronnie wykorzystywany w rolnictwie. Może pełnić funkcję bron, glebogryzarki oraz kultywatora. Dzięki swoim funkcjom pomaga stworzyć roślinom optymalne warunki do wzrostu.

 

Wszystkie maszyny znajdujące się w ofercie Agrohandel pochodzą od renomowanych i doświadczonych producentów maszyn rolniczych, takich jak New Holland, Bednar F.M, Kuhn, Agrisem, Unia Group, Expom, Metal-Fach oraz APV.

New Holland
KULTYWATORY ŚCIERNISKOWE

New Holland
KULTYWATORY UPRAWOWE

New Holland
BRONY TALECZOWE

New Holland
GŁĘBOSZE

New Holland
PIELNIKI MIĘDZYRZĘDOWE

Bednar
MASZYNY UPRAWOWE

Kuhn
MASZYNY UPRAWOWE

Agrisem
MASZYNY UPRAWOWE

Unia Group
MASZYNY UPRAWOWE

Krukowiak
MASZYNY UPRAWOWE

Usługi rolnicze w najwyższej jakości
Nasz bogato wyposazony park maszynowy pozwala nam na realizację pełnego zakresu usług rolniczych od orki, siewu poprzez nawożenie, pielęgnację, kończąc na zbiorach i transporcie.