Ładowacze czołowe

Home Maszyny rolnicze Ładowacze czołowe

Ładowacze czołowe

Ładowacz czołowy to niezastąpiona maszyna w gospodarstwach rolnych, które zajmują się hodowlą zwierząt i uprawą roślin. Solidnie wykonane ładowacze czołowe, które oferujemy na stronie Agrohandel pomogą Państwu uporać się z takimi pracami, jak załadunek i wyładunek nawozów mineralnych i nawozów organicznych, paszy, zbóż, buraków, ziemniaków, a także piasku, żwiru i wapna. Oferowane przez nas ładowacze czołowe znajdą także zastosowanie w pracach leśnych oraz podczas przenoszenia ciężkich przedmiotów na paletach.

Firma Agrohandel pracuje tylko ze sprawdzonymi i uznanymi producentami sprzętu rolniczego. Ładowacze czołowe Hydramet, Metal-Tech oraz New Holland Agriculture, które Państwu oferujemy, zostały sprawdzone i przetestowane w najcięższych warunkach. Dzięki temu jesteśmy pewni, że dostarczamy najwyższej jakości sprzęt rolniczy, który usprawni działanie Państwa gospodarstwa rolnego.

 

Ładowacze czołowe Hydramet
Hydramet to polski producent sprzętu rolniczego z ponad 30-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się głównie w produkcji ładowaczy czołowych. Hydramet zdobył zaufanie swoich klientów, produkując niezawodne i zróżnicowane maszyny, które łatwo można dopasować do potrzeb danego gospodarstwa rolnego. Rolnicy mogą wybierać spośród 6 rodzajów ładowaczy. Każdy z nich pomoże Państwu w nieco innych zadaniach.

 

Ładowacz czołowy TUR 3B do ciągnika
Ten model ładowacza czołowego pomoże Państwu uporać się z załadunkiem i rozładunkiem ciężkich materiałów do 750 kg. Zastosowane w nich nowoczesne technologie w połączeniu ze starymi i sprawdzonymi mechanizmami sprawiają, że jest to maszyna, która będzie niezawodnie pracować przez wiele lat.

Ładowacz czołowy Xtreme 5
Xtreme 5 to ładowacz czołowy dostosowany do pracy z ciągnikami o mocy poniżej 60 KM. Poradzi sobie z załadunkiem i rozładunkiem materiałów, których wartość nominalna nie przekracza 800 kg. Ładowacz Xtreme 5 jest w stanie załadować materiały na wysokość 2,95 m.

 

Ładowacz czołowy Xtreme M
Model M został zaprojektowany do pracy z ciągnikami o mocy od 75 do 90 KM. Jest w stanie podnieść materiały o maksymalnym ciężarze do 1200 kg na wysokość 4,7 m.

 

Ładowacz czołowy Xtreme 1, Xtreme 2 i Xtreme 3
Wszystkie modele zostały zaprojektowane z myślą o gospodarstwach, które muszą sobie radzić z przenoszeniem, załadunkiem i rozładunkiem bardzo ciężkich materiałów. Model Xtreme 1 ma udźwig nominalny do 1600 kg, a Xtreme 2 do 1900 kg, a Xtreme 3 do 2500 kg.

 

Ładowacze czołowe Metal-Fach
Ten polski producent ładowaczy czołowych postawił przede wszystkim na zróżnicowanie maszyn tak, aby każdy rolnik mógł je dopasować do własnych potrzeb. W ofercie ładowaczy czołowych od Metal — Fach znajdą Państwo modele o udźwigu od 250 kg do 2000 kg. W zależności od posiadanego ciągnika będą Państwo mogli dopasować kompatybilny do niego ładowacz. Co ważne maszyny można dowolnie modyfikować, wymieniając osprzęt wedle potrzeb na chwytak do bel, chwytak do kłód, chwytak do kiszonki, widły do palet lub obornika, lub łyżkę chwytakową. Wybierając jeden z 5 modeli: TX30, T812, T229, T24, T248, mogą być Państwo pewni, że zyskujecie wytrzymały i sprawdzony sprzęt do wymagających prac w Waszym gospodarstwie rolnym.

 

Ładowacz czołowy New Holland Agriculture
Ładowacze czołowe New Holland Agriculture z serii TD5 zostały zaprojektowane z myślą o posiadaczach ciągników tej samej firmy. Ten znany na całym świecie producent sprzętu rolniczego umożliwia właścicielom gospodarstw rolnych wybór spośród sześciu ładowaczu o udźwigu od 1509 kg do 2539 kg i wysokości podnoszenia od 3 m do 3,7 m.
Wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań pozwala na zwiększenie wygody oraz widoczności wykonywanych prac. Ładowacze czołowe od New Holland Agriculture to zaawansowane technologicznie maszyny, dla naprawdę wymagających klientów.

Hydramet
ŁADOWACZE CZOŁOWE

Metal-Fach
ŁADOWACZE CZOŁOWE

New Holland
ŁADOWACZE CZOŁOWE

Usługi rolnicze w najwyższej jakości
Nasz bogato wyposazony park maszynowy pozwala nam na realizację pełnego zakresu usług rolniczych od orki, siewu poprzez nawożenie, pielęgnację, kończąc na zbiorach i transporcie.