Maszyny
używane

Każda maszyna jest przez nas odpowiednio sprawdzana i serwisowana przez
wykwalifikowanych mechaników, którzy biorą pełną odpowiedzialność za
niezawodność każdego sprzętu.

SKLEP ON-LINE

Części
zamienne

Nasz firma od lat zajmuje się dostarczaniem używanych maszyn rolniczych do różnego rodzaju gospodarstw w Polsce. W swojej ofercie posiadamy zarówno nowe, jak i używane maszyny rolnicze od wiodących producentów, marek Bednar, Kuhn, Unia, New Holland, czy Vaderstadt.

 

 

W momencie, gdy rolnictwo z roku na rok coraz bardziej się rozwija, wiele gospodarstw dąży do tego, aby przy najmniejszym nakładzie pracy i najniższym koszcie wypracować jak największe zyski. Wielofunkcyjne maszyny rolnicze znacznie ułatwiają prace na gospodarstwach i usprawniają zbiory. Decydując się na zakup używanych maszyn rolniczych nie musimy tracić na ich jakości czy wydajności. Przede wszystkich, głównym aspektem przy zakupie używanej maszyny rolniczej jest stwierdzenie czy potrzebujemy maszyny fabrycznie nowej czy jedynie sprawnej. Wiele maszyn zarówno rolniczych, jak i używanych oferowanych również przez Naszą firmę łączy się z wysoka ceną odpowiadającą popularności marki producenta. Zarówno nowe, jak i używane maszyny Naszych partnerów, to urządzenia z najwyższej półki, które swoją technologią, wydajnością i sprawnością stanowią podstawę funkcjonowania każdego dużego gospodarstwa.

 

Nasza firma gwarantuje 100% wydajności każdej maszyny i poprawności działania wszystkich detali. Każda maszyna jest przez nas odpowiednio sprawdzana i serwisowana przez wykwalifikowanych mechaników, którzy biorą pełną odpowiedzialność za niezawodność każdego sprzętu. Nasza oferta obejmuje sprzedaż używanych pługów, agregatów uprawowych, bron, rozdrabniaczy, ciągników rolniczych, siewników, kultywatorów i wielu innych maszyn.

 

Firma Agrohandel nieustannie się rozwija. Profesjonalny i doświadczony zespół jest w stanie doradzić w wyborze odpowiednich maszyn, udzielić informacji o metodach płatności i finansowania, pomóc w organizacji transportu, a także zająć się wszelkimi formalnościami odnośnie zakupu i użytkowania maszyny. Od wielu lat pracujemy na Państwa zaufanie i zadowolenie. Nasza dewiza to jakość, solidność i wydajność, aby spełnić Państwa największe potrzeby.

PLATFORMA OTOMOTO

katalog maszyn
używanych

Wszystkie urządzenia posiadają cenę netto,
rocznik produkcji oraz aktualny stan maszyny

Potrzebujesz porady?

+48 603 397 989

Nasi partnerzy