Serwis New Holland

Nasz cel jest prosty: Zapewnić wsparcie, którego potrzebujesz, aby Twój sprzęt pracował dla Ciebie.

PARTNER USŁUGOWY

Firma New Holland stara się być jak najbliżej swoich klientów,
dostarczając im rozwiązania zapewniające sprawność przez cały okres eksploatacji maszyny i dłużej. Dlatego nazywamy go Partnerem Usługowym. Pełna gama produktów i usług posprzedażowych firmy New Holland, dostosowana do rzeczywistych potrzeb klienta, wykorzystująca najnowocześniejsze technologie, zawsze u boku klienta, jak prawdziwy partner w zespole.

GWARANCJA SPRAWNOŚCI DZIAŁANIA

Gwarancja sprawności działania to program rozszerzonej gwarancji producenta na takich samych warunkach jak w pierwszym roku. Niezależnie od tego, jakie wyposażenie firmy New Holland posiadasz, możesz uaktualnić i jeszcze bardziej przedłużyć standardową gwarancję do maksymalnie 6 lat (1+5). Gwarancja sprawności działania jest programem elastycznym, dzięki czemu można wybierać spośród różnych opcji w zależności od rzeczywistych potrzeb i budżetu. W każdym przypadku masz pewność, że wszystkie ewentualne usterki zostaną profesjonalnie usunięte przez wyspecjalizowanych techników dealera New Holland i nie będziesz musiał płacić za nic więcej.

CONNECT ROOM

PROAKTYWNE ZDALNE WSPARCIE: Dzięki systemowi MyPLM® Connect wyspecjalizowani technicy firmy New Holland pracujący w dyspozytorni, zdalnie monitorują podłączone maszyny, pobierają dane i analizują określone kody usterki, wdrażając potrzebne rozwiązania i zapobiegając ewentualnym awariom jeszcze przed ich wystąpieniem.