Koordynator Serwisu

Firma Agrohandel Sp.J. Oddział w Lipnie zatrudni pracownika na stanowisku Koordynator Serwisu.

Miejsce pracy: Lipno k/Leszna

Zakres obowiązków:
• bieżąca obsługa klientów;
• koordynacja i nadzór działań zespołu serwisu;
• obsługa zleceń serwisowych;
• obsługa magazynu części;
• kontrola realizacji zleceń serwisowych;
• dbałość o wysoki poziom obsługi klienta.

Wymagania:
• Umiejętności komunikacyjne;
• Rzetelność, dokładność, odpowiedzialność;
• Zdolność do działania pod presją czasu z nastawieniem na terminowość realizacji zadań;
• Wysokie standardy etyczne;
• Prawo jazdy kat. B;
• Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika warsztatu w branży maszyn rolniczych, budowlanych lub motoryzacji.

Oferujemy:
• umowę o pracę i pełen etat;
• pracę w godzinach 8.00-16.00;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• możliwość rozwoju zawodowego;
• ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@agrohandel.com.pl

Przesłane aplikacje zostaną rozpatrzone tylko pod warunkiem zawarcia w nich poniższej klauzuli:
„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w tym wizerunkowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dla kandydatów zawartą w ofercie pracy”.

30

LAT DOŚWIADCZENIA

3

ODDZIAŁY W POLSCE

1500

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

45

FIRM PARTNERSKICH

Agrohandel - od 30 lat zapewniamy kompleksowe wsparcie dla rolnictwa

Posiadamy w sprzedaży maszyny i urządzenia rolnicze oraz budowlane nowe jak i używane. Nasz profesjonalny serwis zapewnia naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, szeroką gamę części zamiennych oryginalnych i zamienników do wszystkich wiodących marek na rynku.

Działamy na każdym polu. Poza doradztwem, sprzedażą i serwisem oferujemy wynajem maszyn rolniczych. Usługa najmu zapewnia korzystanie z profesjonalnego sprzętu bez konieczności zakupu.
Oprócz najmu świadczymy usługi rolnicze. Nasza flota utrzymywana jest na wysokim poziomie technicznym i technologicznym, obsługiwana przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.
Oferujemy również dogodne systemy finansowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Nasi partnerzy