Urządzenia asenizacyjne

Home Maszyny komunalne Urządzenia asenizacyjne

Urządzenia asenizacyjne

Urządzenia asenizacyjne są najczęściej wykorzystywane przez duże gospodarstwa rolne do pobierania, przewożenia i rozlewania gnojowicy na pola. Urządzenia asenizacyjne wykorzystywane są także przez służby komunalne oraz firmy wyspecjalizowane w usługach kanalizacyjnych. W zależności od rodzaju wóz asenizacyjny może jedynie pobierać nieczystości z szamba lub kanalizacji, lub w wersji ssąco płuczącej może także czyścić zatkane rury.

W Agrohandel oferujemy Państwu duży wybór niezawodnych urządzeń asenizacyjnych od polskiego producenta Pomot, które z łatwością dopasują Państwo do indywidualnych potrzeb gospodarstwa lub przedsiębiorstwa komunalnego.

 

Zabudowy stałe ZSA
Spośród szerokiej oferty urządzeń asenizacyjnych mogą Państwo kupić zabudowy ZSA, czyli zabudowy samochodów asenizacyjnych. W jej skład wchodzi zbiornik asenizacyjny oraz dodatkowe oprzyrządowanie zamontowane na ramie pośredniej do podwozia samochodu.

 

W ramach oferty mogą Państwo wybrać odpowiedni zbiornik, który będzie dopasowany do potrzeb i posiadanego samochodu ciężarowego. Zbiorniki mogą mieć pojemność od 2500 litrów do 10 000 litrów. Niewątpliwe zalety ZSA Pomot to, m.in. możliwość dopasowania wielkości komór na wodę czystą i osad, zastosowanie sprężarki ssąco tłoczącej z napędem hydraulicznym sprawdzonych producentów, takich, jak: Moro, Bondioli Pawessi, Hertell oraz niezawodnych pomp wodnych, których parametry można dopasować do potrzeb klientów.

 

Zabudowy typu ZA
Jeżeli posiadają Państwo samochód ciężarowy, firma Pomot może wykonać dla niego zabudowę asenizacyjną dopasowaną do jego DMC. W skład zabudowy asenizacyjnej (ZA) wchodzi zbiornik na nieczystości, sprężarka oraz armatura.

 

Zbiornik, dennica i płaszcz zbiornika wykonane są z wytrzymałej i odpornej stali węglowej o grubości 5 mm. Mają Państwo również do wyboru zbiornik wykonany ze stali OPTIM o grubości 3 mm. W zbiornikach asenizacyjnych bardzo ważna jest odporność na korozję. Dlatego każdy zbiornik Pomot jest zabezpieczony na zewnątrz powłoką lakierniczą, której kolor można dowolnie dopasować do barw firmowych. Zbiorniki asenizacyjne są również potrójnie zabezpieczone powłoką epoksydową przed szkodliwym działaniem kwasów wewnątrz zbiornika.

 

W rezultacie otrzymują państwo solidnie wykonany zbiornik asenizacyjny, idealnie dobrany do Państwa potrzeb i możliwości posiadanego samochodu ciężarowego.

 

Zabudowy wymienne typu KA
Firma Pomot zadbała także o potrzeby firm zajmujących się wywozem nieczystości płynnych. Zbiornik kontenera asenizacyjnego pobiera nieczystości poprzez zasysanie powstałe w wyniku próżni wytworzonej przez kompresor. Nieczystości są opróżniane dzięki nadciśnieniu, które wytworzone zostało w zbiorniku.

 

Kontenery są produkowane ze stali węglowej lub ze stali OPTIM. Każdy zbiornik dla zwiększenia jego wytrzymałości jest usztywniany dodatkowo wręgami wzmacniającymi. Firma Pomot posiada 4 modele KA: KA 12000, KA 10000, KA 2500 oraz KA 4500.

 

Wszystkie oferowane urządzenia asenizacyjne powstają przy Państwa udziale. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że zakupione urządzenia będą odpowiadać na konkretne potrzeby przedsiębiorstwa lub gospodarstwa rolnego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Nasi doświadczeni konsultanci przedstawią Państwu szczegółową ofertę oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.

Pomot
URZĄDZENIA ASENIZACYJNE

Usługi rolnicze w najwyższej jakości
Nasz bogato wyposazony park maszynowy pozwala nam na realizację pełnego zakresu usług rolniczych od orki, siewu poprzez nawożenie, pielęgnację, kończąc na zbiorach i transporcie.