Transport

Transport

Rolnictwo oraz przedsiębiorstwa komunalne i przemysłowe nie mogą skutecznie funkcjonować bez niezawodnych maszyn wyspecjalizowanych w transporcie. Do takich sprzętów z pewnością należą przyczepy.

W ofercie sklepu Agrohandel znajdą Państwo niezawodne przyczepy rolnicze oraz przyczepy budowlane, które pomogą w przewożeniu ciężkich i trudnych materiałów. Producentami przyczep, z którym współpracujemy, są polskie firmy Metal — Fach oraz Metaltech, które od lat wspierają polskich rolników i przedsiębiorstwa komunalne, dostarczając niezawodne maszyny i sprzęty.

 

Przyczepy rolnicze
Przyczepy rolnicze produkowane przez firmę Metal — Fach spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa oraz trwałości. Zostały zaprojektowane w zależności od modelu z myślą o przewożeniu zarówno lekkich materiałów, jak i ciężkich, np. zbóż, ziemniaków, owoców. Metal — Fech oddaje w Państwa ręce 16 przyczep, które z łatwością dopasują Państwo do potrzeb gospodarstwa. Wszystkie przyczepy można zamówić w wersji podstawowej lub dodać na indywidualne zamówienie wymagane wyposażenie.

 

Przyczepy jednoosiowe o ładowności od 1,5 T do 5 T, sprawdzą się w transporcie lekkich materiałów. Przyczepy dwuosiowe to wszechstronne maszyny rolnicze, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane do przewożenia ziarna, o czym świadczy choćby zamontowany, jako podstawowe wyposażenie szyber zsypowy do ziarna. Ładowność tych przyczep to 6 do 14 ton.

 

Dla bardziej socjalistycznych gospodarstw Metal-Fach wyprodukował przyczepy typu tandem, a także przyczepy do bel i przyczepy budowlane.

 

Przyczepy budowlane
Przyczepy budowlane, to maszyny do zadań specjalnych. Powinny być przede wszystkim wytrzymałe i niezawodne podczas przewożenia trudnych materiałów, takich jak kamienie, gruz lub ziemia. Takie też są przyczepy budowlane produkowane przez polskiego producenta firmę Metaltech.

 

Co wyróżnia przyczepy od Metaltech? Przede wszystkim solidna konstrukcja ramy nadwozia i podwozia oraz duży kąt wywrotu skrzyni ładunkowej. Naszym klientom producent oferuje serię przyczep PBN. Każda z 5 dostępnych maszyn ma inną ładowność od 10 do 30 ton, co pozwoli na lepsze dobranie przyczepy do charakteru wykonywanych prac.

 

Przyczepa PBN 30R jest najmocniejszą z dostępnych przyczep Metaltech. Posiada aż 30 ton ładowności oraz 2 osie skrętne, a także 3 osie nadwozia. Wykonana z trudnościeralnej stali i blachy typu Hardox, będzie niezniszczalna nawet w trudnych warunkach.

 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania indywidualnej oferty.

Metaltech
TRANSPORT

Metal-Fach
TRANSPORT

Usługi rolnicze w najwyższej jakości
Nasz bogato wyposazony park maszynowy pozwala nam na realizację pełnego zakresu usług rolniczych od orki, siewu poprzez nawożenie, pielęgnację, kończąc na zbiorach i transporcie.