Rozdrabniacze

Home Maszyny komunalne Rozdrabniacze

Rozdrabniacze

Po żniwach koniecznym zabiegiem jest odpowiednie zagospodarowanie resztek pożniwnych. Pozostawienie nierównomiernie rozłożonej słomy na polach uprawnych może prowadzić do pogorszenia stanu gleby lub namnażania się bakterii i szkodników. Dlatego optymalnym działaniem jest wykorzystanie rozdrabniacza, który posieka pożniwne resztki, rozprowadzając je równomiernie po polu. Takie działanie ułatwia także wymieszanie resztek z glebą, co sprzyja ich rozkładowi.

Wiedząc, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie pola po żniwach Agrohandel przygotował szeroką ofertę rozdrabniaczy, które rozwiążą problem resztek pożniwnych.

 

Współpraca ze sprawdzonymi partnerami sprawia, że oferowane przez nas maszyny są doceniane przez naszych klientów. W ofercie rozdrabniaczy posiadamy modele od uznanych producentów, takich, jak Bednar F.M, KHUN, Tehnos oraz Unia Group.

 

Bednar F.M
Rozdrabniacze produkowane przez Bednar F.M. to maszyny rotacyjne z pionową osią obrotową. Charakteryzuje je solidna cynowa konstrukcja odporna na soki roślinne, zanieczyszczenia oraz warunki atmosferyczne. Rozdrabniacz Bednar można zakupić o 2 szerokościach roboczych – 4,5 m oraz 5,8 m. Rozdrabniacze pasują do ciągników o mocy od 120 do 220 k.

 

KHUN
Światowy lider w produkcji maszyn rolniczych, w ofercie rozdrabniaczy ma 4 modele. Każdy z nich będzie dopasowany do nieco innych warunków. Model RM sprawdzi się w pracy z ciągnikami do mocy 200 KM. Dostępny jest w szerokościach roboczych od 2,36 m do 4,01 m. Dla indywidualnych potrzeb stworzono również model RM R, który produkowany jest w szerokościach roboczych od 4,80 m do 6,10 m.

 

RMS to rozdrabniacz przystosowany do pracy na dużych powierzchniach. Jego szerokość robocza to aż 8,20 m. Może pracować z ciągnikami o mocy do 450 KM. Dla producentów roślin energetycznych KHUN zaprojektował specjalny model rozdrabniacza WS 320 BIO. Może on pracować z prasą oraz ciągnikiem o mocy do 150 KM. BC 1000 sprawdzi się podczas bardzo intensywnej pracy w gospodarstwach, które specjalizują się w produkcji zbóż lub w spółdzielniach rolniczych.

 

Tehnos
Rozdrabniacze Tehnos są szczególnie polecane do mulczowania ściernisk zbożowych oraz do pozostałych roślin, które wykorzystuje się do nawożenia. Doskonale sprawdzi się na dużych areałach przy zwiększonej prędkości roboczej.

 

Równomierną pracę umożliwia elektronicznie wyważony wirnik, co wpływa na mniejsze zużycie maszyny. W ofercie producent posiada dwa modele rozdrabniaczy. PROFI posiada szerokość roboczą od 2,5 m do 2,8 m i może pracować z ciągnikiem o mocy do 130 KM. Model LEKKI ma taka samą szerokość roboczą, jak PROFI, z tym że może pracować z ciągnikami do mocy 110 KM.

Kuhn

ROZDRABNIACZE

Tehnos

ROZDRABNIACZE

Usługi rolnicze w najwyższej jakości
Nasz bogato wyposażony park maszynowy pozwala nam na realizację pełnego zakresu usług rolniczych od orki, siewu poprzez nawożenie, pielęgnację, kończąc na zbiorach i transporcie.