Pługi do śniegu

Home Maszyny komunalne Pługi do śniegu

Pługi do śniegu

Gdy nadchodzi jesień i zbliża się sezon intensywnych opadów śniegu, wielu użytkowników dróg, parkingów i innych powierzchni zaczyna rozglądać się w poszukiwaniu urządzeń, które ułatwiają funkcjonowanie zimą. Z drugiej strony, firmy komunalne, właściciele przedsiębiorstw, a nawet drobni posiadacze gruntów odczuwają rosnącą potrzebę zaopatrzenia się w pługi do śniegu.

W związku z tym, że wydajność jest czynnikiem, które ma decydujący wpływ na szybkość uporania się z zimowym problemem, sprzęt do odśnieżania powinien być dobierany tak, by ułatwić szybką i wydajną pracę i szybkie udrożnienie wszystkich tras i innych miejsc, które bez interwencji mogą stanowić zagrożenie. Posiadanie odpowiednich narzędzi do odśnieżania odgrywa kluczową rolę w maksymalizacji wydajności. Osoby i firmy doświadczone w walce z opadami śniegu wiedzą, że wszystkie miejsca na śnieżnej trasie są inne, dlatego zastosowane w pracy pługi do śniegu i inny rodzaje sprzętu powinny być optymalnie dopasowane do pracy w różnych warunkach z maksymalną wydajnością. Dlatego w ofercie firmy Agrohandel znalazły się zaawansowane i doskonale sprawdzające się w każdych warunkach rozwiązania Hydramet.

 

Kompletny system urządzeń do odśnieżania
Dzięki współpracy z firmą Hydramet jesteśmy w stanie zaoferować kompletny system urządzeń, dzięki którym utrzymanie zimowe wszelkich powierzchni będzie maksymalnie wydajne a przy tym bezpieczne dla innych użytkowników ruchu drogowego oraz urządzeń i elementów wyposażenia infrastruktury drogowej.

 

Pługi do śniegu przednie – urządzenia, które mogą być montowane na różnych ciągnikach rolniczych. Zależnie od mocy, którą dysponuje ciągnik, można na nim zamontować pługi do śniegu z tarczami spychającymi o szerokości od 1,5 m do 2,5 m. Spychacz, który posiada zabezpieczenie sprężynowe, sterowany jest hydraulicznie. Naciąg sprężyn może być regulowany za pomocą śrub. Koszty eksploatacyjne są obniżone dzięki zastosowaniu podzielonej na części listwie gumowej, najbardziej narażonej na uszkodzenia części roboczej pługów.

 

Pługi do śniegu tylne – montowane na trójpunkcie z tyłu ciągnika. Wymagają do pracy ciągników o mocy minimum 70 KM. Sterowane są hydraulicznie, a ustawianie kąta skrętu realizowane jest przy wykorzystaniu hydrauliki ciągnika.

 

Piaskarka / Posypywarka – może być montowana na tylnym trójpunkcie. Dzięki temu urządzeniu można realizować powierzchniowy wysiew żwiru suchego. Oferuje świetny stosunek możliwości do kosztów obsługi. Można do niej ładować materiał do wysiewu bezpośrednio z pryzmy. Posiada zawór, za pomocą którego można regulować intensywność wysypu.

Hydramet
PŁUGI DO ŚNIEGU

Usługi rolnicze w najwyższej jakości
Nasz bogato wyposazony park maszynowy pozwala nam na realizację pełnego zakresu usług rolniczych od orki, siewu poprzez nawożenie, pielęgnację, kończąc na zbiorach i transporcie.