Kosiarki na wysięgniku

Home Maszyny komunalne Kosiarki na wysięgniku

Kosiarki na wysięgniku

Kosiarki na wysięgniku to urządzenia, które są używane przez gospodarstwa rolne, firmy zajmujące się utrzymywaniem zieleni oraz przedsiębiorstwa komunalne. Są niezwykle wytrzymałe i dostosowane do pracy na trudnym terenie, np. rowach melioracyjnych, poboczach dróg i autostrad.

Kosiarki na wysięgniku koszą, a następnie rozdrabniają trawę i porosty. Jest to możliwe ze względu na budowę maszyny, która wyposażona jest najczęściej w tzw. młotki typu Y, czyli noże na skręconej szekli. Dzięki zastosowaniu takiej technologii materiał zielony jest odpowiednio siekany, a następnie rozrzucany po koszonej powierzchni, tworząc nawóz mineralny.

 

W Agrohandel oferujemy Państwu profesjonalne kosiarki na wysięgniku marki Khun, które są dostosowane do intensywnej pracy w gospodarstwach rolnych, przedsiębiorstwach komunalnych oraz firmach zajmujących się utrzymywaniem zieleni.

 

Kosiarki na wysięgniku Khun wyróżniają się na rynku możliwością ich uniwersalnego zastosowania oraz komfortem obsługi. W zależności od wykonywanej pracy kosiarki bijakowe mogą być wyposażone w inne głowice tnące, co ułatwia wykonywanie takich prac, jak wykaszanie skarp, stromych poboczy, wycinanie gałęzi, czy przycinanie żywopłotów.

 

Khun, jako nasz partner zagraniczny, który działa na wielu rynkach europejskich i światowych, ma ogromne doświadczenie w tworzeniu niezawodnych i prostych w obsłudze maszyn. W przypadku kosiarek na wysięgniku Khun ma 5 modeli, których rozpiętość ramienia o zasięgu poziomym wynosi od 4,2 m do 6,20 m.

 

Agri-Longer GII M
Kosiarka Agri-longer GII M została zaprojektowana z myślą o użytkownikach indywidualnych. Klienci mogą wybrać długość powierzchni roboczej kosiarki o rozpiętości od 4,20 m do 4,70 m z rotorem roboczym o mocy 40 KM. Ta maszyna jest dedykowana do pracy z żywopłotami oraz do koszenia traw. Dla zwiększenia bezpieczeństwa pracy, ramię kosiarki zostało dodatkowo zabezpieczone i wzmocnione.

 

Agri-Longer GII P
Kosiarka wysięgnikowa z serii P została zaprojektowana głównie z myślą o rolnikach i przedsiębiorstwach komunalnych z mniejszych miast, którzy będą pracować powyżej 250 roboto godzin rocznie. Powierzchnia robocza kosiarki może wynosić od 5,10 m do 6,0 m. Wydajny napęd rotora o mocy 45 KM pozwala maszynie na wykonywanie zróżnicowanych zadań.

 

Poly-Longer
Ta kosiarka została zaprojektowana do pracy dla profesjonalistów, którzy planują jej wykorzystanie powyżej 500 roboto godzin w skali roku. Zasięg poziomy kosiarki to aż 5 m, przy napędzie rotora o mocy 51 KM.

 

Multi-Longer GII
Kosiarka marki Khun Multi-Longer GII została stworzona z myślą o intensywnym jej wykorzystaniu na poziomie przynajmniej 800 roboto godzin w ciągu roku. Jej ramię ma zasięg poziomy od 5 m do 5,7 m. Moc napędu to 57 KM.

 

Pro-Longer GII
Ostatnia z oferowanych przez markę Khun kosiarek bijakowych została zaprojektowana dla przedsiębiorstw komunalnych, gmin oraz firm specjalizujących się w utrzymaniu autostrad. Jest to niewątpliwie maszyna do zadań specjalnych, z możliwością dopasowania powierzchni roboczej od 5,10 m do 7,20 m oraz napędzie rotora o mocy 80 KM. Pro-Longer GII to maszyna, która została stworzona do intensywnego użytkowania na trudnym terenie.

Kuhn
KOSIARKI
NA WYSIĘGNIKU

Usługi rolnicze w najwyższej jakości
Nasz bogato wyposazony park maszynowy pozwala nam na realizację pełnego zakresu usług rolniczych od orki, siewu poprzez nawożenie, pielęgnację, kończąc na zbiorach i transporcie.