stopSzanowni Klienci,

W związku z informacji, które w ostatnim czasie otrzymaliśmy, o bezprawnym wykorzystywaniu nazwy firmy A.Plecety, I.Plecety "Agrohandel" S.J. w ofertach sprzedaży maszyn i części rolniczych zamieszczanych w internecie, jak również posługiwaniu się adresami mailowymi, których nazwa sugeruje związek z naszą firmą, zwracamy Państwa uwagę na konieczność dokładnej weryfikacji takich ofert.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy ogłoszenie lub oferta, którą znaleźliście w internecie lub też otrzymaliście w wiadomości mailowej została przez nas zamieszczona lub wysłana, bądź też budzi ona Państwa wątpliwości z jakichkolwiek innych względów prosimy o niezwłoczny kontakt ze Spółką pod numerem telefonu: .+48 768506113 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spółka "Agrohandel" podejmie natychmiastowe czynności w sprawie każdego zgłoszenia dotyczącego podejrzanej oferty lub wiadomości.