kariera

  • Agrohandel S.J A.Plecety, I.Plecety poszukuje osoby na stanowisko:

    Specjalista

    d/s środków ochrony roślin

    Miejsce pracy: Lipno k/Leszna

    Zakres obowiązków:

    • sprzedaż i doradztwo w zakresie środków ochrony roślin, materiału siewnego oraz nawozów
    • obsługa klienta detalicznego oraz pozyskiwanie klienta na powierzonym terenie działania
    • opieka nad powierzonym magazynem
    • rozwijanie Środków Ochrony Roślin  oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub średnie o profilu rolniczym
    • wiedza z zakresu stosowania środków ochrony roślin oraz ogólna znajomość techniki rolnej
    • podstawowa znajomość rynku środków ochrony roślin
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży środków ochrony roślin nawozów oraz materiału siewnego
    • rzetelność, dokładność, odpowiedzialność
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • praca w zgranym i doświadczonym zespole
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

    Telefon: 665 217 168

    Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

    Specjalista

    d/s sprzedaży części zamiennych

    Miejsce pracy: Marcinowice k/Świdnicy

    • sprzedaż i doradztwo w zakresie sprzedaży części zamiennych
    • obsługa klienta detalicznego oraz pozyskiwanie nowego klienta
    • prace magazynowe i opieka nad powierzonym magazynem, przyjmowanie i wydawanie towaru
    • kontrola stanów magazynowych
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Wymagania:

    • podstawowa znajomość rynku rolniczego
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
    • kultura osobista, rzetelność, dokładność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
    • uprawnienia na wózek widłowy (w przypadku braku uprawnień oferujemy szkolenie w tym zakresie)

    Oferujemy:

Nasze Sklepy

Sklep w Legnicy

Tel. 76 8506112

Sklep w Marcinowicach

Tel. 74 8503262

Sklep w Lipnie

Tel. 65 3222050

Nasi Partnerzy

  • New Holland Agriculture
  • KUHN
  • Bednar F.M
  • UNIA GROUP
  • Wielton Agro
  • APV
  • Agrisem
  • Weidemann
  • Metaltech
  • Metal-Fach
  • Expom
  • POM
  • Pichon
  • Pomot
  • Strautmann
  • Hydramet
  • Gannet
  • Shelterall
  • STIHL