Kariera

  • Firma  AGROHANDEL z siedziba  w Legnicy   zajmująca się serwisem maszyn rolniczych poszukuje kandydatów na stanowisko:

    SERWISANT-MECHANIK -   miejsce pracy Legnica

    WYMAGANIA:

    -wykształcenie kierunkowe (rolnicze, techniczne) min. średnie

    -doświadczenie w diagnostyce i naprawie: ciągników, kombajnów, maszyn i urządzeń rolniczych

    -umiejętność czytania dokumentacji technicznej

    -znajomość budowy maszyn rolniczych

    -zaangażowanie w wykonywane obowiązki

    -dbałość o sprzęt i wyposażenie warsztatu

    -prawo jazdy kat. „B”

    OFERUJEMY:

    -stabilną pracę

    -atrakcyjny system wynagrodzeń

    -szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego

    -profesjonalne narzędzia do pracy

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

  • Firma  AGROHANDEL z siedzibą  w Legnicy   zajmująca się serwisem maszyn rolniczych i budowlanych poszukuje kandydatów na stanowisko:

    DORADCA TECHNICZNO-SERWISOWY   -   dział serwisu maszyn rolniczych i budowlanych

    miejsce pracy:  LEGNICA

    OPIS  STANOWISKA:

    -  budowanie i utrzymywanie  pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami

    - planowanie , delegowanie zadań i koordynacja pracy podległego personelu

    - rozliczanie efektywności pracy  podwładnych

    - nadzór nad terminową  realizacją napraw

    - obsługa i rozliczanie napraw  serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego

    - nadzór nad bieżącymi awariami maszyn i urządzeń

    - dbanie o jakość i  terminowość  świadczonych usług

    - dbanie o najwyższy poziom obsługi  Klienta , dbanie o właściwą i terminową realizację zleceń , umów

    - prowadzenie i archiwizacja dokumentacji związanej ze stanowiskiem pracy

    - współpraca z magazynem części

    - cykliczne raportowanie i utrzymywanie założonych wskaźników efektywności pracy serwisu

    WYMAGANIA

    - doświadczenie w pracy  na podobnym stanowisku w dziale serwisu

    - predyspozycje  techniczne

    - wysoko  rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

    - bardzo dobra  organizacja pracy

    - wiedza techniczna z  zakresu  budowy   i  prowadzenia napraw maszyn  rolniczych i budowlanych

    - chęć  rozwoju osobistego i zawodowego

    - dyspozycyjność

    - prawo jazdy kat. B

    - mile widziana znajomość j. angielskiego

    OFERUJEMY

    -  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    - wynagrodzenie powiązane z indywidualnymi wynikami pracy

    - możliwość  rozwoju , szkolenia

    - niezbędne narzędzia pracy

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami

  • Firma  AGROHANDEL  zajmująca się  sprzedażą maszyn rolniczych, budowlanych i komunalnych prowadzi obecnie rekrutacje na stanowisko :

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY MASZYN ROLNICZYCH

    miejsce pracy powiaty:

    - WSCHOWSKI

    - GÓROWSKI

    - SŁAWSKI

    - KOŚCIAŃSKI

    - ŚMIGIEL

    OPIS STANOWISKA

    -Aktywne  pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa bieżących

    -budowanie i utrzymywanie długotrwałych  relacji z Klientami

    -prezentacja oferty firmy , negocjowanie transakcji

    -planowanie własnej pracy , sumienne raportowanie wyników pracy

    -monitorowanie analiza  rynku , działań konkurencji

    -doradztwo w zakresie oferowanych usług

    -praca w terenie

    WYMAGANIA

    -wykształcenie minimum średnie

    - wymagana znajomość budowy maszyn, agrotechniki, agronomii

    -doświadczenie i znajomość sektora rolniczego

    -umiejętność  planowania czasu pracy

    -umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami

    -wysoko  rozwinięte  umiejętności negocjacyjne

    -wysoka kultura osobista

    -prawo jazdy  kat. B

    OFERUJEMY

    - zatrudnienie na umowę o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym

    -systematyczne szkolenia

    -realne warunki rozwoju zawodowego i finansowego

    -nowoczesne narzędzia pracy

Nasi Partnerzy

  • New Holland Agriculture
  • New Holland Constrution
  • KUHN
  • Vaderstad
  • Bednar F.M
  • Wielton Agro
  • UNIA GROUP
  • Agrisem
  • Weidemann
  • Metaltech
  • Metal-Fach
  • Expom
  • POM
  • Pichon
  • Pomot
  • Strautmann
  • Hydramet
  • Gannet
  • Shelterall
  • TAD-LEN
  • STIHL
  • VIKING